Jerusalem Weather Station   Height 775 m   Wed 6:13 18/07/18
About












feels like 19.9
shade
20.6°c
20.6°c  at hill
23.7
 Hi 01:18
19.8
 Lo 05:37
13 min:
0.6°c
24 hrs hour half hour
0.6
0.1
0.8
19.9°c  at valley
23.0
 Hi 00:00
19.7
 Lo 06:05
13 min:
0.1°c
24 hrs hour half hour
1.7
0.8
0.2
16.7°c  at road
17.8
 Hi 00:00
15.8
 Lo 05:22
24 hrs hour half hour
3.0
0.8
0.0
78 Hi 05:44     52 Lo 03:16
13 min:
1%
24 hrs hour half hour
1
2
1
17.0 Hi 00:00     11.7 Lo 03:16
13 min:
1
24 hrs hour half hour
1.8
0.4
0.4
1,006.0 Hi 00:00   1,004.8 Lo 03:33
24 hrs half hour quarter hour
0.1
0.2
0.1
13.0 Hi 04:23
10 min Average: 6.1 km/hr
hour half hour quarter hour
3.2
4.7
1.4
0.0 Hi 00:00
hour half hour quarter hour
0
0
0
19 Hi 06:12
24 hrs half hour quarter hour
2
19
7
0.0 Hi 00:00
24 hrs half hour quarter hour
0
0
0
dust
26±8 µg/m3 (PM10)
18±2 µg/m3 (PM2.5)
PM10 - above 130 not healthy. Above 300 sport activity is not recommended
PM2.5 - above 38 not healthy. Above 100 sport activity is not recommended
PM2.5 is more dangerous
24 hrs 24 hrs half hour
1
9
26
How do you feel now with the current temp?
what is your favorite season?
  • Cold meter
  • Best season


Pic of the day


Sat morning with dew of 20. Sticky weather.

First clouds arriving and bringing the cooler air

A summer day without a clouds means higher heat index. Hug every cloud and do not let him go away

Nothing like this chilling mornings

Morning without sun - the real refresher of summer

Morning without the feeling of summer
IMG_20180622_192104.jpg
שעת בין ערביים לפני כניסת השבת של ערב חמים
Fri 22/06/18 22:21
IMG_20180613_061535.jpg
בוקר ממש לא קייצי עם סיכוי לגשם
Wed 13/06/18 09:15
IMG_20180531_134036.jpg
קצפות, קצפות, יותר טעים בשמיים מאשר בעוגה
Thu 31/05/18 16:40
IMG_20180528_064117.jpg
עננים מחוררים ציוריים בבוקרו של יום מעניין נוסף במאי
Mon 28/05/18 09:41
IMG_20180514_090622.jpg
פרבולה הפוכה
Mon 14/05/18 12:06
IMG_20180508_192159.jpg
שקיעת לבה
Tue 8/05/18 22:22
IMG_20180507_132947.jpg
ענני הגשם עם הברד עוזבים צפון מזרחה
Mon 7/05/18 16:29
IMG_20180505_180851.jpg
20% שמש במז"א שרבי
Sat 5/05/18 21:08
IMG_20180503_171320.jpg
עננים מרוחים שרביים
Thu 3/05/18 20:13
IMG_20180429_193153.jpg
כוחם של מים
Sun 29/04/18 22:31
DSC_3635.JPG
במערכת הייחודת הזאת יש גם ערבוביה של סוגח עננים
Wed 25/04/18 21:57
IMG_20180422_083358.jpg
אז היה מבול של 71 מ"מ לשעה בבוקר
Sun 22/04/18 11:33
DSC_3594.JPG
למה זמן המטס קצר כל כך בניגוד לזמן הנאומים בטקס?
Thu 19/04/18 14:18
IMG_20180411_090936.jpg
סקאלת צבעים חורפית כזאת בקרוב לא תהיה יותר עד הסתיו
Wed 11/04/18 12:09
IMG_20180405_184834.jpg
תביא לי חצי מנה... אופס, אי אפשר
Thu 5/04/18 21:48
IMG_20180329_082012.jpg
הגוון החום מעיד על האבק שנושאים העננים
Thu 29/03/18 11:20
IMG_20180327_185603.jpg
שקיעה שרבית
Tue 27/03/18 21:56
IMG_20180323_070906.jpg
בוקר שרבי כשעוד נעים בחוץ
Fri 23/03/18 10:09
IMG_20180322_180324.jpg
שקיעה אחרונה לפני שעון קיץ
Thu 22/03/18 20:03
IMG_20180318_175756.jpg
מנומר משהו
Sun 18/03/18 19:57
panorama~2.jpg
שקיעה על עמק המצלבה הירוק והפורח
Thu 15/03/18 10:38
panorama.jpg
פנורמת 360 באזור עמק המצלבה הירוק
Thu 1/01/70 02:00
IMG_20180312_192308.jpg
היוש, חמודי. מיקום יימסר רק למי שיבוא למפגש
Mon 12/03/18 21:23
IMG_20180312_082345.jpg
בקרוב כל זה ייעלם
Mon 12/03/18 10:23
DSC_3385.JPG
שקיעות דרמטיות בסופ"ש
Sat 10/03/18 19:36
DSC_3381.JPG
השתקפות השקיעה במזרח
Fri 9/03/18 19:48
IMG_20180302_144223.jpg
מזג-אוויר אידאלי למסיבת רחוב
Fri 2/03/18 16:42
DSC_3356.JPG
טיפות על עץ, ברקע קרה בעמק
Wed 28/02/18 08:38
IMG_20180226_083734.jpg
רגע אחרי הגשם
Mon 26/02/18 10:37
IMG_20180222_091753.jpg
הכלניות והפרגים מנצנצים אחרי הגשם של הלילה
Thu 22/02/18 11:17
IMG_20180220_065718.jpg
שמיכה מחוררת בזריחה
Tue 20/02/18 08:57
IMG_20180214_061221.jpg
Shine on your crazy diamonds
Wed 14/02/18 08:12
IMG_20180212_065408.jpg
סימנים להימצאות שמש, לא מתגעגעים
Mon 12/02/18 08:54
DSC_3075.JPG
זריחה לעוד יום חם של פברואר עם זכוכית חלבית כרקע
Thu 8/02/18 08:49
IMG_20180203_071540.jpg
כלניות ראשונות
Sat 3/02/18 09:15
DSC_3053.JPG

Thu 1/02/18 08:34
DSC_3052.JPG

Thu 1/02/18 08:34
DSC_3051.JPG
ערפילי עמקים
Wed 31/01/18 09:18
IMG_20180128_121959.jpg
עננים מאיימים בתנועה צפון-דרום
Sun 28/01/18 14:20
IMG_20180125_090414.jpg
השקט שלפני הברד והרוח
Thu 25/01/18 11:04
IMG_20180120_203244.jpg
ערפילים בעמק הצבאים
Sat 20/01/18 22:32
IMG_20180115_170129.jpg
הקטע של עלי שלכת זה ליפול, לא?
Mon 15/01/18 19:01
IMG_20180114_081111.jpg
התפוררות רבתי אחרי לפנות בוקר גשום.
Sun 14/01/18 10:11
IMG_20180110_085802.jpg
עדר הכבשים ללא רועה
Wed 10/01/18 10:58
IMG_20180106_081024.jpg
ממראות סוף המערכת של 68 מ"מ
Sat 6/01/18 10:10
IMG_20180103_091813.jpg
הבדואים אומרים שהנוצות האלה זה סימן לסערה מתקרבת. אולי הם צודקים.
Wed 3/01/18 11:18
IMG_20180102_070922.jpg
כשיש ערפל בחורף זה נותן תחושה גשומה, כשבעצם ההפך הוא הנכון. לא יכול לרדת גשם משמעותי בערפל, אם בכלל.
Tue 2/01/18 09:09
IMG_20180101_204022.jpg
אין כמו ללכת ברחוב אחרי שהרוח נרגעה וירדו כמעט 13 מ"מ והעננים טסים בשמיים. והכל שטוף וזוהר.
Mon 1/01/18 22:40
DSC_2933.JPG
בוקר של יום מעונן ולא קר
Fri 29/12/17 09:19
Email:
Password:
Icon:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Display name:
Nice name:
Get alarms by Email
Pesonal Cold Meter(?)The cold meter will be displayed based on your votes only



   Remember me

Reset password ››
Email: