Jerusalem Weather Station   Height 775 m   Sun 6:25 25/07/21
About
















feels like 22.1
20.1
°
C
20.1
°
C  at hill
20.8
 Hi 00:00
19.8
 Lo 04:46
15 min: 0.0
24 hrs hour half hour
0.3
0.2
0.1
20.8
°
C  at valley
 
21.6
 Hi 00:00
20.6
 Lo 05:16
15 min:
0.1
24 hrs hour half hour
0.3
0.2
0.1
19.3
°
C  at road
20.4
 Hi 00:21
18.3
 Lo 04:43
24 hrs hour half hour
1
0.2
0.1
93% 
at valley:94% 
93
 Hi
 01:39     
90
 Lo
 00:00
15 min: 0%
24 hrs hour half hour
1
0
0
19.1
 Hi
 00:21     
18.6
 Lo
 04:46
24 hrs hour half hour
0.8
0.2
0.1
1,005.5
 Hi
 00:01   
1,004.6
 Lo
 02:37
24 hrs half hour quarter hour
0.0
0.1
0.1
16.2
 Hi
 01:30
10 min average: 2 km/h
hour half hour quarter hour
0
0
1
0.0
 Hi
 00:00
Daily rain: 0.0  
Total: 395.8 mm
hour half hour quarter hour
0
0
0
30
 Hi
 06:24
0 sunshine hours till now
Rise: 05:51   Set: 19:41
24 hrs half hour quarter hour
10
25
9
Moon
 Rise:
 Set:
0.0
 Hi
 00:00
24 hrs half hour quarter hour
0
0
0
dust
    • Not healthy
    • Sport activity is not recommended
    • large
    • 33 µg/m3
    • +130
    • +300
    • small
    • 22 µg/m3
    • +38
    • +100
  • small is more dangerous
24 hrs 24 hrs half hour
2
2
33
You had better open the window
inside: 25.0
outside: 20.1
Assuming idealistic inside temperature of: 22
Run and walk
How do you feel outside now with the current temp in the shade?
what is your favorite season?


Users Pics

2021-07-23 19:40:43

ענני קיץ מקסימים, יותר מזה אנחנו לא צריכים
Fri 23/07/21 19:40
2021-07-23 19:33:39
עוד 60 יום הסתיו
ענני קיץ מהממים בירושלים היפיפיה שלנו
Fri 23/07/21 19:33
2021-07-13 10:05:11
עץ וצלו בגן מלמטה מהסינמטק בירושלים
סטיב קופלנד
Tue 13/07/21 10:05
2021-07-12 09:48:16
בגן הבוטני של האוניברסיטה
סטיב קופלנד
Mon 12/07/21 09:48
2021-06-15 08:05:10
בוקר כמעט סתווי
יחזקאל
Tue 15/06/21 08:05
2021-06-11 06:52:12
צולם מהר איתן רכס אורה/עמינדב הרי ירושלים☺
דקל חדד
Fri 11/06/21 06:52
2021-06-07 19:32:17
השקיעה המקסימה ברקע הפריחה☺
דקל חדד
Mon 7/06/21 19:32
2021-06-01 19:51:53
שקיעה נהדרת
דקל חדד
Tue 1/06/21 20:22
2021-06-01 10:00:01
ערפל עמקים, הבוקר. מימין למטה בית-זית. משמאל למעלה הדסה עין כרם. באופק - שפלת החוף
יחזקאל - עין הנץ צילום אווירי
Tue 1/06/21 10:00
2021-05-25 23:43:14
מחלף הראל ממעוף הציפור, הבוקר. רואים שהאביב עדיין כאן (:
יחזקאל - עין הנץ צילום אווירי
Tue 25/05/21 23:43
2021-05-18 18:23:53
שמיים בהירים, מעט ענני נוצה
אביתר שמעוני
Tue 18/05/21 18:23
2021-05-09 19:15:05
השמש טרום שקיעה מבצבצת בין העננות הגבוהה☺
דקל חדד
Sun 9/05/21 21:08
2021-04-27 21:34:33
אביתר שמעוני
שעת דמדומים
Tue 27/04/21 21:34
2021-04-14 18:57:58
ערב יום העצמאות
שקיעה מעל עמק לבן
Wed 14/04/21 18:57
2021-04-08 06:55:40
וזה מה שנשאר....
יחזקאל - עין הנץ צילום אווירי
Thu 8/04/21 06:55
2021-04-04 22:11:23
בירושלים
שלג
Sun 4/04/21 22:11
2021-03-17 06:11:31
תמונת הבוקר זריחה ירושלמית ערפילית☺
דקל חדד
Wed 17/03/21 06:38
2021-03-12 12:21:40
בוקר חורפי בעמק הצבאים
מוחמד עווידה
Fri 12/03/21 12:21
2021-03-09 20:25:10
צבעי אביב
יחזקאל, עין הנץ צילום אווירי
Tue 9/03/21 20:25
2021-03-04 08:17:37
תמיד הפתעה
אירינה
Thu 4/03/21 08:17
2021-02-26 09:33:57
ירושלים של זהב
יחזקאל
Fri 26/02/21 09:33
2021-02-21 11:55:56
#ירושמים
קשת בענן
Sun 21/02/21 11:55
2021-02-19 10:41:19
איש שלג קטן
אנונימית
Fri 19/02/21 10:42
2021-02-19 10:25:15
ביתר עלית בבוקר הלבן.!
פריק של פתית
Fri 19/02/21 10:25
2021-02-18 14:01:55
צולמה משועפא
נבי סמואל.
Thu 18/02/21 20:47
2021-02-18 13:12:44
דרך חברון מבט מלמעלה
שלג על עירי
Thu 18/02/21 13:12
2021-02-18 11:04:09
יער ירושלים
קרן אדלסון
Thu 18/02/21 11:04
2021-02-18 09:53:13
אפרת הבוקר
שמוליקיפוד
Thu 18/02/21 09:53
2021-02-18 09:52:43
אולף
שמוליקיפוד
Thu 18/02/21 09:52
2021-02-18 09:02:00
זווית של לפנות בוקר
שלומי קוגלר
Thu 18/02/21 10:25
2021-02-18 08:38:14
ירושלמי בשלג
נתן דינוביץ
Thu 18/02/21 10:26
2021-02-18 08:16:08
החלום המושלג
אירינה
Thu 18/02/21 08:34
2021-02-17 22:23:39
שלג בירושלים
נגה
Wed 17/02/21 22:23
2021-02-17 21:59:34
הצלם תעקבו באינסטגרם ydg.Pictures
שלג בירושלים 2021
Wed 17/02/21 21:59
2021-02-17 17:33:43
שלה החל להיתפס בקרית יובל, 17:20
אור גואטה
Wed 17/02/21 17:33
2021-02-17 16:29:54
שלג בארמון הנציב
ליאור
Wed 17/02/21 16:29
2021-02-17 15:43:54
שלג יורד בקרית יובל. 17/2 בצהריים
אור
Wed 17/02/21 15:43
2021-02-16 23:13:55
השלג?
אירינה
Tue 16/02/21 23:13
2021-02-16 14:19:44
גבעת התנ״ך, הבוקר לפני הסערה
יחזקאל
Tue 16/02/21 14:19
2021-02-15 17:50:00
זווית צפייה נוספת על המאגר
יחזקאל
Mon 15/02/21 17:50
2021-02-15 17:48:49
מאגר בית זית, לפני התוספת הצפויה במערכת הקרובה
יחזקאל
Mon 15/02/21 17:48
2021-02-14 23:56:57
היום הקיצי שרבי שהפך ללילה חורפי קשוח
יוחי
Sun 14/02/21 23:56
2021-02-12 17:09:17
שקיעה ברחביה
עזרא הכסטר
Fri 12/02/21 17:09
2021-02-12 03:30:34

שון
Fri 12/02/21 03:30
2021-02-09 21:37:13
שקיעה הערב - צור הדסה
עירית
Tue 9/02/21 21:37
2021-02-09 17:30:43
מעל עמק הארזים
אפי וייס
Tue 9/02/21 17:30
2021-02-09 17:04:36
שקיעה דומעת לחורף
קולדקס
Tue 9/02/21 17:18
2021-02-06 07:16:11
ערפל במלחה
נירמו
Sat 6/02/21 19:21
2021-02-04 16:53:47
גודל הברד שירד היום בירושלים
יעקב
Thu 4/02/21 16:53
2021-02-04 14:33:33
רמות כעת
יחזקאל
Thu 4/02/21 14:33
2021-02-04 14:22:32
ברד באזור בר אילן
חולה שלג
Thu 4/02/21 14:24
2021-02-03 18:23:07
שקיעה בשדה חיטה
יחזקאל
Wed 3/02/21 18:23
2021-02-01 18:48:42
גן סאקר אחרי הגשם
יוסי
Mon 1/02/21 18:48
2021-01-31 00:43:20
צלם: Arnon de Shalit
שקיעה בירושלים, גן סקר
Sun 31/01/21 00:43
2021-01-29 01:26:52
תלפיות
איתן אליהו
Fri 29/01/21 01:26
2021-01-27 21:14:42
שקיעה חורפית בקרית יובל
נירמו
Wed 27/01/21 21:27
2021-01-27 20:33:06
פריחת שקידיה 2021
פרן
Wed 27/01/21 20:33
2021-01-27 18:28:51
הטבע במלוא תפארתו
כלניות
Wed 27/01/21 18:30
2021-01-27 18:27:24
רגע לפני סופה..
עמק המצלבה
Wed 27/01/21 18:29
2021-01-27 17:30:19
שקיעה במערב העיר
צלם
Wed 27/01/21 17:30
Email:
Password:
Icon:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Display name:
Nice name:
Get alarms by Email
Pesonal Cold Meter(?)The cold meter will be displayed based on your votes only
 



   Remember me

Reset password ››
Email: